Windows 10 Etkinleştirme Programı İndir – KMSpico Otomatik Aktivasyon

Windows 10 Etkinleştirme

Windows 10 işletim sistemi Microsoft firmasının üzerinde en çok durduğu, eski sürümleri yükseltmek için kullanıcılara sürekli bildirimler gönderdiği bir yazılım haline geldi. Hatta daha da ileri giderek yeni bir işletim sistemi çıkarmaktan ziyade, Windows 10 ile sürekli güncellemeler vererek devam ettiği bir yol haritası çizdi. Hal böyle olunca mevcut bilgisayarımızın sistemini en son sürüme yükseltmek veya yeni bir bilgisayar alınca sistemi kurmak sürekli bir hal almış oldu.

Windows 10 yükseltmesinin veya sıfırdan kurulumun ardından ortaya çıkan en büyük problem etkinleştirme olarak görülüyor. Sizin için adım adım otomatik olarak nasıl ürün anahtarı girilerek etkinleştirileceğini anlatalım.

  • Kullanabileceğiniz diğer sürümler: Windows 7, 8, 8.1, 10, Vista. Office 2010, 2013, 2016. Windows Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2, 2016.
Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır
  1. İlk olarak indirmeden önce Windows Defender’ı aşağıda gösterildiği gibi kapatın.
  2. Ardından verdiğimiz dosyaları indirin, eğer uyarı verirse aşağıdaki gibi dosyayı tut yapın;
  3. Son olarak dosyaları arşivden çıkararak ister portable sürümünü isterseniz de kurulabilir halini yükleyerek “KMSELDI.exe” uygulamasını çalıştırın ve kırmızı butona tıklayın;
  4. İşlem bu kadar, son olarak kontrol edebilirsiniz;
Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.