Thief Simulator İndir – Full PC Son Sürüm v1.08b

Thief Simulator, PlayWay tarafından yayınlanan bir hırsızlık simülasyonu oyunudur. Aksiyon, gerilim ve suç türündeki oyunda bir hırsızın hayatını oynuyorsunuz.

Oyunun başında bir garajda, arkadaşınız Vinny tarafından hırsızlık eğitimleri alıyorsunuz. Zaman içinde hırsızlık yeteneğinde adamınızı geliştirerek uzmanlaştırıyorsunuz. Ne kadar çok hırsızlık yaparsanız o kadar çok tecrübeniz artıyor. Hırsızlığa ilk başlarda daha basit evlerden başlıyorsunuz. Soyacağınız evi kendiniz seçiyor, ev hakkında her türlü bilgiyi toplayarak o evi soymaya karar veriyorsunuz.

Tecrübe artıkça yeni yetenekler ekleniyor. Çaldığınız eşyaları satarak daha iyi ekipmanlar alıyorsunuz. Yeni yetenekler eklendikçe ve ekipmanınız arttıkça, alarm ve koruma sistemlerinin olduğu daha zor evlerde, daha değerli eşyalar çalmaya başlıyorsunuz.

Oyun yapısı ile son derece sıra dışı, ilginç ve ilgi çekici. Bazı görevlerde aşırı zorlayıcı olabilmektedir. Thief Simulator, saatlerce oynayabileceğiniz oyunlar arasına girecek kadar eğlenceli.

Thief Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 Sadece 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 750
  • Boş Alan: 5 GB

Kurulum: Oyunu arşivden çıkartarak “codex-thief.simulator.iso” dosyasından oyunu yükleyin. Ardından son update’i üzerine kurarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.