The Sims 4 İndir – Full PC Tüm DLC’ler Ekli 1.51.75.1020

The Sims 4

The Sims 4, EA Sports’un yapımcılığındaki simülasyon oyunudur. Bir fenomen olan The Sims serisi en çok satılan, en çok oynanan oyunlar arasındadır. Diğer simülasyon oyunlarından en büyük farkı ise amacıdır. Amacınız karakterinizi para, güç, popülerlik gibi konularda yükseltmeye çalışmak. The Sims bir hayat simülasyonu olan oldukça eğlenceli oyun serisidir.

Karakterinize bir iş bulmak, bir ev almak, eşyalar almak gibi para işleri dışında, âşık olma, nişanlanma ve evlenme gibi ve hatta evlendikten sonra karakterinizin çocuğu olması gibi birçok işlerle meşgul oluyorsunuz.

The Sims 4 ile birlikte ev yapmak daha kolay bir hale gelmiş durumda. Serinin son oyunu olan The Sims 4 ile artık her şey daha gerçekçi olmuş durumda. Artık karakterimiz aynı anda iki işi yapabiliyor. En önemlisi ise artık karakterlerimizin duyguları var. Karakteriniz sıkılabilir, heyecanlanabilir hatta bir şarkı ile duygulanabilir.

Oyunun son serisi olan The Sims 4, görselliği ve sunumu ile de serinin en iyisi olmayı hakkediyor.

The Sims 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4300 yada AMD Athlon 64 X2 4000+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600, ATI Radeon X1300 yada Intel GMA X4500
  • Boş Alan: 23 GB

Kurulum: Oyunu indirdikten sonra setup.exe üzerinden açın ve dili İngilizce seçerek kurun. Crack ve DLC’ler otomatik gömülü gelir ayrıca yüklemenize gerek yok.

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.