The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2 İndir – 1.06 Online Sürüm

Electronic Arts tarafından yapılan strateji türündeki oyundur. The Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) edebiyat ve sinema alanında tüm dünyayı kasıp kavurduktan sonra oyun dünyasında da aynı etkiyi yapmıştır. Strateji türünün en iyi örneklerinden olan oyun, oynayanları Tolkien’in orta dünyasına götürmektedir.

The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth oyununa eklenen yeni özellikler ve karakterler ile çok daha eğlenceli bir hale gelmiştir. İlk oyunda 4 krallık (Rohan, Gondor, Mordor, Isengard) arasında geçen savaşlar, ikincisinde ırkların savaşı haline gelmiştir. Men( insanlar), Elfler, Dwarfs (Cüceler), Goblinler, Mordor ve Isengard ırkları bulunmaktadır.

Hero sayısının artığı 2. oyunda, ilkine ek olarak kendi hero’nuzu da yapabilirsiniz. İstediğiniz bir karakteri yaparak bu orta dünya savaşında kendi kahramanınıza da savaştırabilirsiniz. Çözünürlük kalitesi, savaş kalitesi ve asker sayısı artmış ve ilk oyuna oranla çok daha gerçekçi hale gelmiştir. Filmi izleyenler, filmde gördüğü şehirler ve kaleleri oyunun içinde de görebilecekler.

Bfme 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Pentium 4/Athlon XP yada daha iyisi
 • Bellek: 256 MB RAM
 • Ekran Kartı: 64 MB ekran kartı
 • Boş Alan: 3 GB
Kurulum: “setup.exe” üzerinden açarak dili İngilizce ve kurulum dizinini seçerek yükleyin. Otomatik patch 1.06 sürümü ve crack yapılacaktır ekstra bir şey kurmanıza gerek yok. Game Ranger veya Hamachi gibi programlarla online oynayabilirsiniz.
Benzer Yazılar
3 Yorum
 1. ozan diyor

  rise of the witch-king versiyonunu da yüklerseniz siteye çok sevinirim her yerde arıyorum bulamıyorum düzgün çalışır bi link iyi çalışmalar

 2. Emre diyor

  kısayolu çalıştrıınca çıkan ekran görünüyor sonra kayboluyor açılmıyor….

  1. Admin diyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.