Terraria Apk İndir – Hileli Mod Tam Sürüm 1.2.12785

Terraria ile sınırları olmayan bir dünyanın kapılarını aralıyor ve android cihazlarımızda oynayabileceğimiz Sandbox türündeki bu yapıma giriş yapabiliyoruz. Oyunun çıkış noktası PC olsa da kısa sürede popüler oldu ve artık mobil cihazlarımız için de oynanabilir durumda. Rastgele oluşturulmuş açık bir dünyada çeşitli kaynaklar toplayacak ve bunları craft ederek daha kullanışlı eşyalara dönüştüreceğiz. En zor kısımlarından birisi de ilk gece hayatta kalmak olacak. Bunu gece olmadan kendinize bir silah ve sığınacak yer inşa ederek karanlıktaki canavarları atlatabilirsiniz.

Oyunu açabilmek için en az android 4.0.3 sürümlü ve 512 MB belleği olan bir telefon veya tablete ihtiyacınız var. Daha sonra ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynamaya başlayabilirsiniz.

APK
Terraria v1.2.12785 Full Blueindir.com.apk
OBB
com.and.games505.TerrariaPaid.zip

Kurulum: Apk dosyasını indirerek kurulumu yapın. Ardından obb dosyasını indirerek Zarchiver benzeri bir uygulamayla arşivden çıkartın. Daha sonra “com.and.games505.TerrariaPaid” klasörünü “Android/obb” içerisine atarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hile İçeriği: Sınırsız can, item, craft ve fazladan hasar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.