Serious Sam 2 İndir – Türkçe + Kurulum

CRO Team’in yapımcısı olduğu, heyecan ve aksiyon severlerden çok beğeni alan Serious Sam oyununun 2.si. Tuhaf bir senaryosu olan oyunda, bağlı olduğunuz birimin tek düşmanını yenmeye çalışıyorsunuz. Bunun için medallion of power denilen 5 taşı ele germeniz isteniyor. Bu 5 taşta, 5 farklı yaratık türleri tarafından korunuyor. Kalabalık düşman toplulukları ile savaşacaksınız. Kalabalık düşmanlar, farklı yaratıklar, oyun içi sesler ve artan azalan müzikler ile oyun oynarken adrenalin ve heyecanın tavan olacağını göreceksiniz.

Kullandığınız silahların çeşitliliği de oldukça hoşunuza gidecek. Elektrikli testereden pompalı tüfeğe, taramalı tüfekten roket atara kadar 11-12 çeşit silah kullanacaksınız. Üstelik her gittiğiniz yerde cephanelikler bulacak ve cephane sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Bölüm sonlarında çıkan videolar ise oyunun senaryosuna katkıda bulunup, oynayanları oyunun içine daha çok çekmeyi başarıyor. Aksiyonu azalmayan, çoklu oyun seçeneği ile arkadaşlarınızla da keyif içinde oynayabileceğiniz Serious Sam 2, kontrollerinin de kolay olması ile zorlanmadan keyif ve heyecan içinde oynayabileceğiniz aksiyon türünde bir oyundur.

Serious Sam 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.5 GHz Athlon XP, Pentium M yada 2 Ghz Pentium 4
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForceFX 5200, ATI Radeon 8500
  • Boş Alan: 3 GB

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları arşivden çıkartarak Setup.exe ile yüklemeyi başlatın. Cd key kısmına buradaki kodu girebilirsiniz ; 68b0-49f4-24e2-9e6b

Yükleme birince crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine atın ve oyuna girin.

Türkçe yapmak isterseniz yama klasöründeki açıklamayı takip ederek kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.