Microsoft Office 2019 İndir – Pro Plus Türkçe (32 & 64 Bit)

Microsoft Office 2019 Professional Plus ile en popüler ofis yazılımlarından olan serinin 2019 sürümü teknolojideki son gelişme ve yeniliklere uygun olarak geldi. Tam paket olduğu için içerisinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher tamamı Türkçe olarak kullanımda. Yeniliklere bakacak olursa PowerPoint için daha gelişmiş vektörel ögeler ekleyebilir, daha çekici sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bununla birlikte nesne hareketleri, geçişler ve kusursuz animasyonlar da elimizin altında olacak. Artık Microsoft Çeviri de gömülü olarak geliyor ve sözcükleri ve cümleleri başka dile çevirebilirsiniz. Word için LaTeX denklemleri desteği geldi, bu sayede söz dizimi kullanarak matematik denklemleri oluşturabilirsiniz.

Office 2019 yazılımı orijinal ISO dosyasıyla ekli hem 32 bit hem de 64 bit için aynı pakette indirebileceksiniz. Etkinleştirmek için kurulum açıklamasındaki talimatları takip edin.

Office 2019 Nasıl Kurulur

  1. Dosyayı indirdikten sonra arşivden çıkartın ve ISO dosyasını sağ tıklayarak bağla yapın. Veya daemon tools lite gibi programları kullanabilirsiniz.
  2. Daha sonra buradaki aracı kullanarak etkinleştirin.
Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.