Hello Neighbor İndir – Full Türkçe + Kurulum 1.4

Hello Neighbor kısa boylu ve meraklı bir çocukla başlayan oyunda komşumuz Wilson’un bodrum katında bulunan sırlarını ortaya çıkarma amaçlı bir gerilimli korku oyunudur. Gayet gelişmiş bir yapay zekaya sahip oyunda yaptığınız hareketler kaydedilir ve bir dahaki hamlenizde aynı hatayı yapmanız önlenir. Komşunuz Wilson ayı kapanı ve ses çıkarmanızı sağlayacak tuzaklar ile size tuzak kurar. İstediğiniz yerden girin çıkın ama sonuç olarak Wilson’ın amacı aynıdır. Amacı sizi yakalamaktır. Bu tür oyunlar arasında en kötü karaktere sahip oyun karakteridir.

Oyun her dakika düşündürmesiyle diğer birçok oyundan ayrılır. Çizgi filme benzese de gerçekçi olan grafikleri ve atmosferiyle korkutucu bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca oyun Türkçe dil seçeneği ve tüm bilgisayarlarda çalışabilecek özelliğe sahiptir. Oyunun konusu komşumuz olan Wilson’ın evine zorla girmemizdir. Oyun asıl bu noktadan sonra başlar. Oyuna ilk olarak yeni bir kasabaya taşınmak ile başlıyoruz. Daha sonra ise komşumuzun bodrum katında bir şeyler gizlediğinden şüphe ediyor ve komşumuzun evine girmeye çalışarak onunla mücadele ediyoruz.

Kurulum: Oyunu “setup.exe” üzerinden kurun. Masa üstüne gelen simgeden oyunu açabilirsiniz. Otomatik olarak Türkçe dil ile açılacaktır.

Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (64 bit işletim sistemi gerekir)
  • İşlemci:  i5 ve üzeri
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı:  GTX 770 veya daha iyisi
  • Boş Alan: 5 GB
Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.