Gta Vice City İndir – Full Kurulum + Türkçe

Gta Vice City

GTA Vice City oyununda şehre bakacak olursak ortamın ne kadar hareketli olacağını anlayabiliriz. Oyun bizi New York’tan alıp Miami’nin plajlarına götürüyor. Orada ise güzel kızları ve geniş caddeleri görüyoruz. Daha parlak renklerin olduğu bir ortamda kendimizi buluyoruz. Konunun işleneceği ortama bakarsak; motosikletli insanları, güzel kızları ve çiçekli gömlekli adamları görebiliriz. Araçta ise o zamanın popüler şarkılarını duyabiliriz. Ayrıca oyun GTA 3’ün oynandığı alanın 2-3 katı büyüklüktedir.

Oyunda bölümden bölüme geçiş yapmadan tüm harita önünüzde açık oluyor. Oyunda kullanılan araçlar ve silahların sayısı da artmış durumdadır. Birçok çeşitte aracı bulmak da oldukça kolaydır. Eskiden 15 tane silah çeşidi bulunan oyunun yeni sürümünde 40 çeşit silah bulunmaktadır.

Dövüş sırasında yapılan hareketlerde gelişmeler mevcut bulunmakta. Tek tuşla karşınızdakini devirebilecek hale getirebilirsiniz. Oyunun akışının hızlanması için FrameRate arttırılmış. Kullanılan teknik ile çakılmaların önüne geçilmiştir. Araçlarda çalan müziklerin süresi ise 90 dakikadan daha fazladır. Dönemin ünlü müzisyenleri ile caddelerde şarkılar yankılanmaya devam etmektedir.

Gta Vice City Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci:  800 MHz Intel Pentium III yada 800 MHz AMD Athlon
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: 32 MB ekran kartı
  • Boş Alan: 4 GB

Gta Vice City Kurulum

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.