Gta 5 İndir – Full PC Tek Link (Kolay Kurulum)

GTA 5’in piyasaya sürülmesi diğer sürümlerden biraz daha farklı olmuştur. Oyunun girişinden bile bu fark göze çarpmaktadır. Oyun banka soygunuyla başlangıç yapıyor. Banka soygunu sırasında araç kullanmayı ve ateş etme gibi bazı özellikleri öğreniyoruz. GTA 5’te diğer sürümlerden farklı olarak 3 karakter bulunuyor. Oyunun başında tüm karakterleri yönetmemize izin verilmiyor. Ancak bölümleri açtıkça diğer karakterlere ulaşabiliyoruz. Oyun yapımcıları diğer karakterlerin oyuna katılma sürecini çok iyi bir şekilde yapmıştır.

Birbirleriyle uyumlu bir şekilde oyuna dâhil olmaktadırlar. GTA 5’te önceki sürümlerin mantığı aynen korunmuş. İsterseniz harita bulunan görevleri alabilir isterseniz de Los Santos’u gezebilirsiniz. GTA 5’te diğer sürümlerinden farklı olarak polislerden kurtulmak oldukça zordur. Sürüş dinamikleri oldukça kuvvetlidir. Aracı kontrol ederken çok da zorlanmıyorsunuz. Ayrıca araçların kendine has sürüşleri vardır. Los Santos çok büyük bir şehir olduğundan oyunda oldukça fazla gidilecek yer vardır. Bir de acı bir gerçekten bahsetmek istiyorum. Eğer oyunda tekneyle denize açılırsanız sonunuz acı bir ölümle bitiyor.

Gta 5 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Sadece 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Q6600 veya AMD Phenom 9850
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB veya AMD HD 4870 1GB
 • Boş Alan: 43 GB

[bs-quote quote=”Kurulum: Zip dosyasını arşivden çıkartın. Ardından setup.exe üzerinden kurulumu başlatın ve yüklenmesini bekleyin. Yükleme hızı sistem özelliklerinize göre değişebilir. Crack gömülü geldiğinden ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Direkt oyuna girebilirsiniz.” style=”style-18″ align=”center”][/bs-quote]

Benzer Yazılar
4 Yorum
 1. TAreb diyor

  Google Drive eklensin 🙂

 2. ömer41 diyor

  merhaba izin almamızı istiyor neden böyle oluyor.

  1. Admin diyor

   Çünkü linkler silinmiş. Torrent kullanın.

 3. aykut diyor

  abi girmiyor siteye ihlal ediyor diyor hizmet şartkarını yardım pls

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.