Gta 4 İndir – Full PC Complete Edition + Kurulum

GTA 4 piyasaya sunulduğunda eski sürümlerden farklı olan stili ve oynayışı ile büyük beğeni toplamıştı. Gerçekçi kazalar ve sürükleyici hikâyeler ile oyuna renk gelmişti. GTA 4’te polisler öldürmeye yönelik değil de tutuklamaya yönelik çalışıyor. Polis rolünü iyi yapıyorlar. GTA 4’te arkadaşlara ulaşım sağlanıyor. Europhia motoru çok kullanışlı ve hızlı. GTA 4’te dövüşler heyecanlı bir şekilde sürüyor eski sürümlerine kıyasla. GTA 4 sürümünde gerçekçi silah çatışmaları yapmakta mümkün.

GTA 4’te araçtan araca hız ve sürüş farkı mevcut bulunmaktadır. Bu da oyuna hareket katan bir faktördür. Su fizikleri ve oluşan dalgalar oyunda oldukça gerçekçi bir durumdadır. Oyunda hikâyenin akıcılığı ise yüksektir. Ayrıca oyunda zorluğun devamlı artması oyunu daha zevkli ve sürükleyici hale getirmektedir. GTA 4 oyununda eski sürümlerindeki gibi GTA hissi sonuna kadar yaşatılmaktadır. Özellikle polisin peşinizi bırakmaması oyunu yaşamanızı sağlıyor. GTA 4’te kız arkadaş faktörü de var. Bu kız arkadaşlar internetten elde edildiği gibi oyun sırasında hikâye akışında da elde edilebilmektedir.

Gta 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows XP SP3
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD Athlon X2 64
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB Nvidia 7900 veya 256 MB ATI X1900
  • Boş Alan: 13.3 GB

Kurulum: Zip dosyasını arşivden çıkartın. Ardından setup.exe üzerinden kurulumu başlatın ve yüklenmesini bekleyin. Yükleme hızı sistem özelliklerinize göre değişebilir. Crack gömülü geldiğinden ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Direkt oyuna girebilirsiniz.

Benzer Yazılar
Yorumlar