City Car Driving İndir – Full Türkçe + Kurulum

City Car Driving, bir araba oyunudur demek yetersiz kalır sanırım. Çünkü araba oyunundan öte araba kullanmayı öğreten bir simülasyona daha yakın. Üstelik bunu son derece eğlenceli bir şekilde yapıyor. Oyuna kariyer modunda başladığınızda arabayı çalıştırmak, el freni kullanımı, vites değişimi gibi araba kullanım özelliklerini öreten oyun, şehir içinde de araba kullanırken trafik kurallarına uymayı öğretiyor.

Farları kullanma, sinyal verme, emniyet kemeri takma gibi özellikleri olan oyunda küçük büyük, her yaştan insanın araba kullanmayı eğlenceli bir oyun ile öğrenmesine katkıda bulunuyor. Oyun klavye ile oynandığı gibi, direksiyon ile de oynanabilerek gerçekçiliği daha da artırıcı hale gelmektedir.

City Car Driving Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Pentium Dual Core 3.2 GHz / AMD Athlon II X4 3.1 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 yada nVidia GeForce GT 740
  • Boş Alan: 1.29 GB

[bs-quote quote=”Kurulum: Zip dosyasını arşivden çıkartın. Ardından setup.exe üzerinden kurulumu başlatın ve yüklenmesini bekleyin. Yükleme hızı sistem özelliklerinize göre değişebilir. Crack gömülü geldiğinden ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Direkt oyuna girebilirsiniz.” style=”style-18″ align=”center”][/bs-quote]

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.