American Truck Simulator İndir – Full Türkçe + Tüm DLC’ler

American Truck Simulator SCS Software şirketinin yapımcısı olduğu bir simülasyon oyunudur. Bir tır şoförünü oynayacağınız bu oyunda Amerika kıtasında bir gezintiye çıkmış olacaksınız. Euro Truck Simulator oyunu ile oldukça beğeni toplayan SCS Software şirketi, Amerika kıtasındaki yolları birebir yapmak için Google Maps’i kullanmıştır.

Oyuna California eyaletinden başlayarak, Amerika kıtasında yükler taşıyacaksınız. Yol üzerinde ihtiyaç giderme, benzin alma gibi işlemler yaparak gerçek bir tır şoförü gibi hissedeceksiniz kendinizi. Amerika’nın doğal güzelliklerini gözler önüne seren oyunda, okyanus kenarından çöllere kadar çok değişik iklim koşularında sürüş keyfi yaşayacaksınız. Görüntü kalitesinin yüksekliği, trafikteki arabalar, yollar, çiçekler, ağaçlar vb. birçok detay bıkmadan oynayacağınız bir simülasyon oyunu haline getiriyor.

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (Sadece 64 Bit)
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı:  GeForce GTS 450 sınıfı veya Intel HD 4000
  • Boş Alan: 2 GB

[bs-quote quote=”Kurulum: Zip dosyasını arşivden çıkartın. Ardından setup.exe üzerinden kurulumu başlatın ve yüklenmesini bekleyin. Yükleme hızı sistem özelliklerinize göre değişebilir. Crack gömülü geldiğinden ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Direkt oyuna girebilirsiniz.” style=”style-18″ align=”center”][/bs-quote]

Benzer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.