Age of Empires 3 Complete Collection İndir – Full PC + Kurulum

Age of Empires 3 Complete Collection

Age of Empires 3 Microsoft yapımcılığındaki strateji türündeki oyundur. Strateji oyunları içinde fenomen olmayı başarmış Age of Empires serisinin 3.sü olan oyunda kendi krallığınızı kurup, ekonomi, ticaret, savunma ve askeri alanlarda gelişerek düşmanlarınıza üstünlük sağlamayı amaçlıyorsunuz.

Strateji oyunları içinde en ünlüsü olan Age of Empires serisinin önceki oyunlarında ilk çağ ve orta çağ zamanlarında oynarken, Age of Empires 3 ile orta çağı kapatıp, keşifler yapmaya başlıyoruz. Keşif çağında geçen oyun Avrupa Devletlerinin yanı sıra Amerika’nın keşif zamanlarında yaşayan ırkları da mevcut. Amerika da kolonileşme çabası içinde olacağınız oyun, öncekiler oranla oldukça gelişmiş durumda. Grafikleri, görüntü kalitesi ve detayları ile strateji oyunları içinde önemli bir yer tutuyor. Çoklu oyuncu seçeneği ile arkadaşlarınızla da keyif içinde oynayabileceğiniz oyunu sıkılmadan tekrar tekrar oynayacaksınız.

Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz yada AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 64 MB NVIDIA GeForce 6800 yada ATI Radeon X1300
 • Boş Alan: 2.32 GB

[bs-quote quote=”Kurulum: Zip dosyasını arşivden çıkartın. Ardından setup.exe üzerinden kurulumu başlatın ve yüklenmesini bekleyin. Yükleme hızı sistem özelliklerinize göre değişebilir. Crack gömülü geldiğinden ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Direkt oyuna girebilirsiniz.” style=”style-18″ align=”center”][/bs-quote]

Benzer Yazılar
3 Yorum
 1. cengiz diyor

  ustadım sağolasın emeğine sağlık
  bu arada serinin diğer oyunlarını nasıl indireceğiz

  1. Admin diyor

   Sitemizde sadece AOE3 mevcut

 2. batu diyor

  teşekkürler. ellerine sağlık admin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.